Nasze doświadczenie

20

Nieprzerwanie od 1998 roku dzielimy się naszą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.

15

15 sieci największych banków przeszkoliliśmy w Polsce.

10

Szkoleń antyterrorystycznych przeprowadziliśmy w siedzibie SP RP w Unii Europejskiej w Brukseli.

7

W 7 korporacjach w Polsce i za granicą zorganizowaliśmy szkolenia antyterrorystyczne i antynapadowe.

Szkolenia antynapadowe

Szkolenia antynapadowe realizujemy od 20 lat. Przeprowadziliśmy warsztaty dla 15 sieci banków w Polsce, sieci stacji paliw PKN Orlen i JET oraz globalnych korporacji m.in. American Restaurants (w 3 krajach). 

Szkolenia antyterrorystyczne

Szkolenia antyterrorystyczne realizujemy od 20 lat. Pracowaliśmy m.in. na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Ambasadach RP i Konsulatach we Francji oraz Belgii. Prowadziliśmy warsztaty zarówno dla pracowników polskich jak i zagranicznych korporacji oraz instytucji. Nasze zajęcia są przeznaczone dla indywidualnych uczestników i grup zorganizowanych. 

UE i Kwatera Główna NATO

W Kwaterze Głównej NATO w Brukseli nasz zespół trenerski przeprowadził cykl szkoleń antyterrorystycznych skierowanych do polskiego personelu. W budynkach Unii Europejskiej w Brukseli zorganizowaliśmy 10 szkoleń antyterrorystycznych wraz z ćwiczeniami. Warsztaty zrealizowaliśmy na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zrealizowaliśmy serię szkoleń, ćwiczeń i audytów we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Austrii, Włoszech, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Nasze doświadczenie obejmuje także USA (część kontynentalną oraz Hawaje), Filipiny, Tajlandię, Australię oraz Nową Zelandię.

Współpracowaliśmy z instytucjami międzynarodowymi, służbami dyplomatycznymi, globalnymi korporacjami z branży bankowej, farmaceutycznej, hotelarskiej, paliwowej oraz restauracyjnej.

Zespół naszych trenerów został skierowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do Paryża i Brukseli po atakach terrorystycznych w latach 2015-2016. W Ambasadach RP i Konsulatach we Francji oraz Belgii przeprowadziliśmy cykl szkoleń i ćwiczeń antyterrorystycznych 

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO, dlatego nasze zajęcia dopasowujemy do specyfiki danej branży i indywidualnych potrzeb. Szkolenia realizujemy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami?