Od ponad 20 lat dzielimy się doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa. Rozwijamy się nieprzerwanie od 1998 roku. Nasz zespół to grupa ekspertów, trenerów i praktyków, którzy zdobywali swoje kwalifikacje w kraju i za granicą zarówno w jednostce GROM, służbach specjalnych i policji.

Szkoliliśmy branżę biznesową, prowadziliśmy warsztaty dla pracowników ministerstw, placówek dyplomatycznych, zarządów korporacji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Realizowaliśmy kompleksowe szkolenia w instytucjach zaufania publicznego w krajach Unii Europejskiej m.in. w Centrali Unii Europejskiej, Kwaterze Głównej NATO, w 15 sieciach banków i hotelach.

Jako jedyny zespół zostaliśmy wybrani do przeprowadzenia szkoleń i ćwiczeń antyterrorystycznych dla polskich dyplomatów w Paryżu i Brukseli po zamachach terrorystycznych w latach 2015-2016. 

Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe, które systematycznie rozwijamy.

Realizujemy również specjalistyczne zajęcia teoretyczne z rozbudowaną częścią praktyczną t.j. szkolenia antyterrorystyczne, antynapadowe i ćwiczenia ewakuacji. 

Przekazujemy wiedzę i praktyczne umiejętności oferując szerokie spektrum szkoleń skierowanych do sztabów kryzysowych, instytucji i zarządów międzynarodowych firm z branży bankowej, farmaceutycznej, hotelarskiej, paliwowej, restauracyjnej oraz sektora edukacji.

Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo, dlatego prowadzimy również zajęcia dla indywidualnych uczestników oraz grup zorganizowanych. 

Program naszych warsztatów jest spersonalizowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb czy specyfiki branży. Szkolenia odbywają się na 2 poziomach: podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia prowadzone są w języku polskim lub angielskim. 

Jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami?